Općina Lukač i ove godine dijeli poklone za Sv. Nikolu

Odlukom načelnika Općine Lukač Đure Bukvića i ove godine osigurana su sredstva za kupovinu poklona za „ mališane „ od rođenja pa do 15- te godine sa područja Općine Lukač. S obzirom na epidemiološku situaciju, podjela poklona nije moguća na način kako smo to organizirali prethodnih godina.

Zbog zabrane javnih okupljanja, pokloni koje je osigurala Općina Lukač u suradnji s Osnovnom školom I.G. Kovačića iz Gornjeg Bazja te Dječjim vrtićem „ Bubamara „ Gornje Bazje bit će podijeljeni u školama i vrtiću na području Općine Lukač. Da djeca koja ne idu ni u vrtić, ni u školu, niti pohađaju program predškolskog odgoja, te djeca iz Mjesnog odbora Brezik ne bi ostala zakinuta za poklon, molimo njihove roditelje da njihove poklone preuzmu u svojoj područnoj školi ili matičnoj od ponedjeljka do petka odnosno od 7. do 11. prosinaca 2020. godine, izuzev naselja Brezik gdje će članovi Mjesnog odbora poklone dostaviti na kućnu adresu.