U općini Lukač odana počast poginulim hrvatskim braniteljima

U

Izaslanstva općine Lukač i Općinskog odbora HDZ-a koji su činili Davor Špoljar, Stjepan Mikolčić, Stjepan Lacko, Stipo Iličić, Goran Sabolić, Ivica Ponediljak, Mario Gašparić, Stjepan Majsec, Stjepan Ivšić, Zdravko Kovačević i Ivica Mikić-Ivća, a predvođena načelnikom i predsjednikom Đurom Bukvićem, te izaslanstvo Općinskog vijeća na čelu s njegovim predsjednikom Tomislavom Živkovićem, povodom blagdana Svih Svetih u nedjelju su položili vijence i zapalili svijeće na spomen-obilježju poginulim hrvatskim braniteljima s područja općine kod zgrade Općine u Lukaču. Zatim su obišli su sva groblja na području općine gdje su kod centralnih križeva zapalili svijeće, te su posjetili svaki grob poginulih hrvatskih branitelja koji su za vrijeme Domovinskog rata branili suverenitet Republike Hrvatske.