Pri kraju adaptacija i dogradnja društvenih domova u Kapeli Dvoru i Turanovcu

U Kapeli Dvoru u općini Lukač u tijeku je adaptacija Društvenog doma. Naime, mijenja se krovište, postavlja se nova PVC stolarija te toplinska izolacija i nova fasada. Ukupna vrijednost investicije iznosi oko 577.000 kuna, radove financiraju Općina Lukač i Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja, izvodi ih tvrtka Prajo beton d.o.o. iz Virovitice, a završetak radova očekuje se u sljedeća dva tjedna.

Istovremeno se radi i na adaptaciji i dogradnji Društvenog doma u Turanovcu. Vrijednost radova iznosi 514.000 kuna, od čega 400.000 kuna financira Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, a ostatak Općina Lukač. Na objektu se izmjenjuje krovište, postavlja se nova PVC stolarija te toplinska izolacija i nova fasada, a nadograđuje se i terasa. Radove izvodi tvrtka Gradba d.o.o. iz Brezika, a završetak radova očekuje se također tijekom sljedeća dva tjedna.