DVD Gornje Bazje ukupni pobjednik općinskog natjecanja

Na igralištu Nogometnog kluba Sloga u Dugom Selu u nedjelju je održano Općinsko natjecanje vatrogasaca općine Lukač u organizaciji Vatrogasne zajednice općine, a domaćin je bio DVD Dugo Selo.
U uzrastu ženske djece prvo mjesto je pripalo DVD-u Gornje Bazje, kao i u muškoj konkurenciji, dok je Dugo Selo bilo drugo, a Turanovac treći. Kod muške mladeži prvo je također bilo Gornje Bazje, drugi Turanovac, a treće Dugo Selo, dok je kod Muškaraca A zlato osvojilo DVD Gornje Bazje, a drugo DVD Dugo Selo. Kod žena A najuspješnije su bile žene iz DVD-a Dugo Selo, drugo je Gornje Bazje, a treći Turanovac. Ukupni pobjednik natjecanja je DVD Gornje Bazje, a sve ekipe su stekle pravo nastupa na Županijskom natjecanju. Pehare i medalje najboljima uručili su predsjednik VZO-a Lukač Marijan Moslavac i načelnik općine Lukač Đuro Bukvić.