Memorijalno natjecanje vatrogasaca “Kučan – Borovčak – Lješčak“

Povodom proslave blagdana Dobrog Pastira, zaštitnika mjesta Gornje Bazje, na Stadionu Želimir Romić u subotu je održano II. Memorijalno natjecanje vatrogasaca “Kučan – Borovčak – Lješčak“. Organizatori su bili Mjesni odbor Gornje Bazje, Nogometni klub Bratstvo i DVD Gornje Bazje pod pokroviteljstvom Općine Lukač. Natjecanje je svečano otvorio načelnik općine Lukač Đuro Bukvić.

U konkurenciji žena B prvo mjesto je osvojio DVD Virovitica, kao i kod žena A, dok je u konkurenciji muškaraca B prvi bio DVD Daruvar. U konkurenciji muškaraca A prvo mjesto je pripalo DVD-u Cirkvena koji je inače osvajač kupa HVZ-a u 2016. godini. Muška A ekipa DVD-a Cirkvena je bila i ukupni pobjednik s najboljim vremenom vježbe na natjecanju, te su bili i pobjednici superkupa. U nedjelju je odigrana utakmica 22. kola I. Županijske nogometne lige u kojemu je domaće Bratstvo sa Podravcem iz Sopja odigralo 1:1. Obje večeri kod stadiona je održana zabava na kojoj je sve posjetitelje zabavljala Grupa Jeans. (www.icv.hr)