U Turanovcu obnovljen „mali dom“ i postavljeno novo dječje igralište

Svečano je bilo u četvrtak u Turanovcu. Naime, na korištenje Mjesnom odboru načelnik općine Lukač Đuro Bukvić predao je novoobnovljeni „mali dom“ na kojemu je izmijenjena stolarija, obnovljena je fasada, krov te je proširena ljetna terasa. Također, u unutrašnjosti doma je postavljen novi namještaj, uvedeno je centralno grijanje… Prije samog otvaranja, uz prisutstvo mnoštva mještana, načelnik Bukvić položio je pokraj spomen-ploče poginulim hrvatskim braniteljima iz Turanovca, a koja se nalazi na domu cvijeće te zapalio svijeće.

Također, u parku u središtu naselja, simboličnim puštanjem balona u zrak otvoreno i je novo dječje igralište te odbojkaško igralište koje će služiti svim mještanima. Još jedno dječje igralište na području općine Lukač bit će otvoreno u petak i to u Terezinom Polju, tako da će svako naselje na području općine imati svoje mjesto za igru djece. (www.icv.hr)