Memorijalni nogometni turnir „ BUKVIĆ-KUĆAN „ u Gornjem Bazju

Nogometni klub „BRATSTVO„ Gornje Bazje već sedmu godinu za redom organizira Memorijalni nogometni turnir umrlih igrača „ BUKVIĆ – KUĆAN „ koji će se održati u nedjelju 30.07.2017. godine sa početkom u 14,00 sati na Nogometnom igralištu u Gornjem Bazju.

Na turniru nastupaju Nogometni klubovi sa područja Općine Lukač – NK „ LUKAČ – 05“ Lukač, NK „ TURANOVAC „ Turanovac, NK „ DRAVA „ Terezino Polje, i NK „ BRATSTVO „ Gornje Bazje, turniru će kao gosti prisustvovati i NK „ NAPREDAK „ Rušani i NK „ JELENGRAD“ Gornja Jelenska.

Organizator turnira je NK „ Bratstvo „ glavni pokrovitelj Općina Lukač, ulaz na turnir je besplatan,a najboljim ekipama i pojedincima biti će uručeni pehari. Medijski pokrovitelj je Radio Virovitica i www.icv.hr.