Fotonatječaj “Ljepote Općine Lukač”

Dragi učenici, veselimo se pozvati vas na sudjelovanje na osmom po redu fotonatječaju Ljepote Općine Lukač. Iako je tema ovogodišnjeg natječaja i nadalje slobodna, odlučili smo uvesti jednu novinu. Naime, prednost prilikom odabiranja najuspješnijih imati će fotografije na kojima se jasno raspoznaje da je fotografirani objekt dio naše Općine. O čemu se točno radi? Prednost i bolji plasman lakše će biti ostvariti ako se na fotografiji bude vidjelo nešto što ćemo svi odmah prepoznati i za što ćemo moći reći:”Znam gdje je to i što je to!”. Škola, pošta, općina, nogometno igralište, crkva, kapelica, spomenik, vatrogasni dom, most preko Drave, farma, tvornica, ulica, društveni dom, dječje igralište, rijeka Drava, radovi na polju, neka znamenitost, osoba,…

Naravno, i dalje ćete moći fotografirati biljke i životinje, ali prednost će imati sve gore navedeno. Krajnji rok za predaju fotografija je ponedjeljak 09. listopada do 12:00 sati u tajništvu škole. Više detalja saznat ćete kasnije. Požurite jer vremena je malo, a očekuju vas vrijedne nagrade.