Katarina Han pobjednica foto natječaja “Ljepote općine Lukač”

U povodu višednevnog obilježavanja Dana općine Lukač i njihovog zaštitnika svetog Luke u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju proglašeni su najbolji radovi pristigli na foto natječaj “Ljepote općine Lukač”.

Na ovom osmom po redu natječaju koji škola organizira početkom školske godine sudjelovalo je 25 učenika sa 160 fotografskih uradaka, a tema su bili motivi općine. U uži krug natječaja povjerenstvo na čelu s učiteljem Oliverom Bešićem odabralo je 44 rada. Prvo mjesto osvojila je učenica 8. razreda Katarina Han, drugi je bio učenik 2. razreda Luka Andrijanić, a treći učenik 3. razreda Matej Štefan.

Pohvale su dobili učenici Mario Prajo, Marko Meštrić, Katarina Han i Ajdin Zahirović. Svima koji su sudjelovali na foto natječaju kojemu je pokrovitelj i ove godine bila Općina Lukač zahvalili su načelnik Općine Đuro Bukvić i ravnatelj škole Saša Topić. (www.icv.hr, bs)