U Gornjem Bazju održano predavanje na temu “Perspektiva žene”

U organizaciji Udruge žena Gornjeg Bazja i KUD-a “Bosiljak, u Društvenom domu Gornjeg Bazja održano je predavanje na temu “Perspektiva žene” koje je održala autorica knjige doktorica Elvira Koić. Ova tema dio je projekta “Sadašnjost i budućnost obitelji Hrvatskih branitelja iz domovinskog rata – perspektiva žene, a u okviru programa Ministarstva hrvatskih branitelja s ciljem psihološkog i socijalnog osnaživanja, te podizanja kvalitete življenja hrvatskih branitelja, hrvatskih branitelja s invaliditetom, Hrvatskih ratnih vojnih invalida, stradalnika i članova obitelji smrtno stradalog, zatočenog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata. Uz Elviru Koić, autor brošure je i pomoćnik ministra hrvatskih branitelja Nenad Križić. Sve nazočne na predavanju tom prigodom pozdravio je i načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić te predsjednica Udruge žena Gornjeg Bazja Marija Kihar. (www.icv.hr, bs)