Čestitka načelnika Đure Bukvića povodom nadolazećih blagdana

Poštovane mještanke i mještani Općine Lukač,

Božić je vrijeme kada nam se u srcima ponovno bude raspoloženja ljubavi, prijateljstva, ljudske blizine i obiteljske topline. Božić je blagdan  obitelji i  veselja koji zrači vjerom i optimizmom. Blagdanski dani su vrijeme darivanja, novih početaka i novih nada. Božić u nama pobuđuje ono najbolje te nas  nadahnjuje poštivanjem i solidarnošću prema bližnjima.

Želim da u tom božićnom ozračju zajedništva i tolerancije nastavimo razvijati našu općinu kao dobru zajednicu i mjesto ugodnog življenja. Općinu u kojoj zajedničkim razumijevanjem i dobrom voljom svatko od nas može doprinijeti stvaranju boljeg sutra.

Neka Vam božićni blagdani donesu mir i radost u krugu obitelji, te snagu za nove izazove, svima Vama, dragi moji sumještani, u ime Općine Lukač i u svoje osobno, čestitam Božić, Božić vjere i nade, uzajamnog povjerenja i ljubavi, da ispunjeni takvim idealima živite Novu 2018. godinu uz obilje zdravlja i radosti.

Vaš načelnik, Đuro Bukvić