Humanitarna predstava na temu Nazaretske obitelji

Kao i prethodne tri i ove godine mladi župe Lukač organiziraju humanitarnu predstavu u mjesnom domu Gornje Bazje 26.12. godine na temu Nazaretske obitelji. Mladi župe Lukač su se i ove godine potrudili napisati scenarij, osmisliti scenografiju iz nekoliko razloga. Glavi motiv je prikazivanje što se dogodilo prije više od 2000 godina kada se trebao roditi Mesija – Isus Krist.

Drugi razlog okupljanja svih koji žele doći na predstavu je humanitarna akcija. Sva prikupljena sredstva pomažu djeci na području Općine Lukač koja nemaju sredstava za topli obrok u O.Š. Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju. Kako bi pomogao djeci da imaju pristojan (barem jedan u danu) obrok i kako bi provjerio što su mladi ove godine osmislili – pozvan si upravo TI!

Nadamo se da ćeš doći i uživati u pravom Božićnom okruženju već 4. godinu za redom. Božji blagoslov!