Na sajmu Viroexpo i ove godine izložbeni prostor Općine Lukač

Načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić održao je sastanak sa svim zainteresiranim predstavnicima gospodarstva i udruga s područja općine koji su spremni na izložbenom prostoru Općine u okviru ovogodišnjeg sajma Viroexpo izlagati svoje proizvode. Na sastanku je dogovoreno da će na ovogodišnjem Viroexpu svoje proizvode od aronije izlagati OPG Kristijana Živkovića iz Dugog Sela Lukačkog, a bučino ulje i ostale proizvode od bućinih sjemenki OPG Luke Ivoša. Izložbeni prostor lukačke općine svojim slikama ukrasit će slikar Mirko Tomaić iz Lukača, a kao i svake godine u organizaciju će se uključiti učenici škola, udruga žena i umirovljenika. Za zabavna događanja uz tamburaše pobrinut će se članovi KUD-a „Seljačka sloga“ iz Turanovca i Dugog Sela Lukačkog.