Čestitka načelnika Đure Bukvića povodom Dana žena

Poštovane i drage žene,

Čestitam vam 8. ožujak – Međunarodni dan žena.

Prije svega izražavam svoju zahvalnost i poštovanje prema svima vama. Na ovaj dan se sjećamo trenutaka povijesti kada su žene pisale povijest, vremena kada su se u iznimno teškim uvjetima borile za ravnopravnost, i sve ono što im pripada u ljudskom i civilizacijskom smislu. Iako su druga vremena još je puno posla pred nama i uvijek ću biti taj koji će se boriti za istinsko vrednovanje položaja i uloge žene u suvremenom društvu. Neka ovaj dan bude samo jedan od 365 takvih dana u godini u kojem primate zahvalu za sav Vaš svakodnevni trud, ljubav, požrtvovnost, nesebičnost i potporu, za sve ono što činite i čime obogaćujete naše živote. Jedino uz vas i s vama naše društvo može biti bolje i sretnije, stoga još jednom od srca vam želim sretan Međunarodni dan žena!“

Vaš načelnik Đuro Bukvić