KONSTITUIRANI MJESNI ODBORI NA PODRUČJU OPĆINE LUKAČ

Na izborima za Mjesne odbore na području općine Lukač, od ukupno 67 članova vijeća koji su raspoređeni u 9 Mjesnih odbora, Hrvatska demokratska zajednica osvojila je 66 mjesta ili 98,50 % dok je zajednička lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika osvojila 1 vijećničko mjesto ili 1,50 %.

Nakon provedenih izbora uz prisustvo načelnika općine Đuru Bukvića, održane su konstituirajuće sjednice vijeća svih devet Mjesnih odbora na području Općine Lukač na kojima su izabrani predsjednici i ostala radna tijela.

Novoizabrani predsjednici Mjesnih odbora Općine Lukač:

1. Mjesni odbor Brezik – Darko Kucljak
2. Mjesni odbor Lukač – Stjepan Majsec
3. Mjesni odbor Turanovac – Mario Gašparić
4. Mjesni odbor Kapela Dvor – Dragan Košutić
5. Mjesni odbor Gornje Bazje – Tomislav Živković
6. Mjesni odbor Terezino Polje – Darko Orač
7. Mjesni odbor Veliko Polje – Ivan Ivanović
8. Mjesni odbor Budrovac Lukački – Matej Horvat
9. Mjesni odbor Dugo Selo Lukačko – Marijan Magenheim