„ MALA OPĆINA, VELIKOG SRCA „ USUSRET USKRSU U OPĆINI LUKAČ

Nakon što je temeljem Odluke načelnika Općine Lukač Đure Bukvića iz Proračuna Općine Lukač posljednjih desetak dana umirovljenicima sa područja Općine sa mirovinom do 1.500,00 kuna isplaćeno 250 uskrsnica u iznosu od 200,00 kuna, načelnik Đuro Bukvić donio je i Odluku da se financira kupovina 50 paketa sa prehrambenim namirnicama vrijednosti dvjestotinjak kuna koji će se dijeliti starijim osobama lošijeg imovinskog stanja kako bi im se bar na ovaj način uljepšali Uskrsni blagdani. Podjelu paketa odradila je Udruga umirovljenika Općine Lukač u suradnji sa svih devet Mjesnih odbora.

Općina Lukač na čelu sa načelnikom Đurom Bukvićem još jednom je pokazala „ veliko srce „ za najosjetljiviju populaciju svojih mještana, u tom duhu, povodom najvećeg kršćanskog blagdana u ime Općine Lukač i svoje osobno ime svima koji ga slave, želim sretan i blagoslovljen Uskrs.

Vaš načelnik Đuro Bukvić