U SURADNJI OPĆINE LUKAČ I OSNOVNE ŠKOLE I.G. KOVAČIĆA IZ GORNJEG BAZJA POČINJE IZVANŠKOLSKA AKTIVNOST – GLAZBENA IGRAONICA

Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica započinje s radom Glazbene igraonice za djecu od 4 do 6 godina i početničkim solfeggiom za djecu od 6 do 8 godina, u prostorijama Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju, u ponedjeljak 16. travnja 2018. godine.

Igraonica će se održavati ponedjeljkom, srijedom i petkom u matičnoj školi, s početkom u 12.45 sati. Učenici će po završetku igraonice moći putovati kućama školskim autobusom u 13.30 sati.
Glazbena igraonica bit će organizirana uz djelomičnu participaciju roditelja, dok će veći dio biti sponzoriran Odlukom načelnika Đure Bukvića iz Proračuna Općine Lukač, koji izražava potporu novom programu za najmlađe.

Svi su dobrodošli na igru i učenje!