Općini Lukač 400.000 kuna za izgradnju Društvenog doma u Budrovcu Lukačkom

Općina Lukač prikupila je potrebnu dokumentacija, izradila Projekt te se javila na Natječaj Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice za 2018. godinu sa projektom „ Izgradnja Društvenog doma u Budrovcu Lukačkom „ ukupne procijenjene vrijednosti u iznosu od 2.050.865,77 kuna. Odlukom Ministarstva, Općini Lukač dodijeljeno je 400.000 kuna za sufinanciranje navedenog Projekta, ostatak iznosa sufinancirati će se iz Proračuna Općine Lukač. Realizacijom ovog projekta osigurati će se bolji i kvalitetniji uvjeti rada za mnoge Udruge kako iz naselja Budrovac Lukački tako i iz ostalih naselja Općine Lukač, te će se poboljšati kvaliteta društvenog života mještana naselja Budrovac Lukački i cjelokupnog lokalnog stanovništva. (www.icv.hr)