GLEDANJE FINALNE UTAKMICE U OPĆINI LUKAČ NA NOGOMETNOM IGRALIŠTU U GORNJEM BAZJU

Općina Lukač i Nogometni klub „ BRATSTVO „ na Nogometnom igralištu u Gornjem Bazju organiziraju gledanje finalne utakmice reprezentacija Hrvatske i Francuske u nedjelju 15.07.2018. godine sa početkom u 16,00 sati.

Gledanje utakmice biti će na velikom ekranu, te je za sve prisutne osiguran besplatan roštilj i osvježenje.

Reprezentacija Hrvatske koja je na ovom nogometnom prvenstvu polučila najbolji uspjeh u povijesti hrvatskog sporta, nastojat će protiv reprezentacije Francuske izboriti mjesto svjetskih prvaka.

Prije početka utakmice možete prognozirati rezultat, nagrade za pogođeni rezultat original dres Hrvatske nogometne reprezentacije, original lopta sa potpisima reprezentativaca te mnoštvo ostalih nagrada i obilježja Hrvatske nogometne reprezentacija.

Pridružite nam se u ovom povijesnom trenutku za Hrvatsku, neka nas bude što više, navijajmo zajedno za naše „ VATRENE „ ..