MEMORIJALNI TURNIR „ BUKVIĆ-KUĆAN „ U GORNJEM BAZJU

Nogometni klub „BRATSTVO„ Gornje Bazje već osmu godinu za redom organizira Memorijalni nogometni turnir „ BUKVIĆ – KUĆAN „ koji će se održati u nedjelju 29.07.2018. godine sa početkom u 14,00 sati na Nogometnom stadionu „ ŠKOLSKI VRT „ u Gornjem Bazju. Na turniru nastupaju Nogometni klubovi sa područja Općine Lukač – HNK „ LUKAČ – 05“ Lukač, NK „ TURANOVAC „ Turanovac, NK „ DRAVA „ Terezino Polje, i NK „ BRATSTVO „ Gornje Bazje, NK „ DINAMO „ Kapela Dvor i NK „ SLOGA „ Dugo Selo Lukačko , turniru će kao gosti prisustvovati NK „ SLOGA „ Zdenci i NK „ VIROVITICA“ Virovitica. Turnir će otvoriti utakmica između domaćina NK „ BRATSTVO „ i NK „ TURANOVAC „ sa početkom u 14,00 sati. Za sve sudionike domaćin je osigurao besplatno jelo i piće osvježenja. Organizator turnira je NK „ BRATSTVO „ glavni pokrovitelj Općina Lukač, ulaz na turnir je besplatan ,a najboljim ekipama i pojedincima biti će uručeni pehari. Medijski pokrovitelj je Radio Virovitica i Virovitički list.