Općina Lukač prijavila projekt uređenja i asfaltiranja pristupne ceste i nogostupa na groblju u Zrinju Lukačkom

Objavom Javnog poziva, Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU, prema Programu za financiranje poboljšanja socijalne, komunalne i gospodarske infrastrukture, Općina Lukač prijavila je projekt uređenja i asfaltiranja pristupne ceste i nogostupa na groblju u Zrinju Lukačkom.

Program predstavlja podršku gospodarskoj i socijalnoj revitalizaciji s područja jedinica lokalne samouprave koja ulazi u prve četiri skupine prema vrijednosti indeksa razvijenosti i s udjelom više od 5 % stanovništva pripadnika nacionalnih manjina prema Popisu stanovništva 2011.

Planirani iznos radova iznosi ukupno 205.000 kuna, od kojih će se dio financirati iz Ministarstva, a preostali dio sredstava osiguran je u Proračunu Općine Lukač. (www.icv.hr)