DVD Gornje Bazje ostvarilo povijesni uspjeh na Državnom natjecanju vatrogasne mladeži RH

29. rujna 2018. godine u Zadru je održano Državno natjecanje vatrogasne mladeži Republike Hrvatske na kojem je Općinu Lukač te istoimenu Vatrogasnu zajednicu predstavljalo Dobrovoljno vatrogasno društvo Gornje Bazje. U kategoriji muške mladeži plasirali su se na 19. mjesto od ukupno 57 najboljih ekipa iz cijele Hrvatske i time ušli u zlatnu kategoriju natjecanja. Vatrogasnu zajednicu Općine Lukač i DVD Gornje Bazje predstavljao je i vatrogasni sudac Robert Teskera, kojem je to bilo prvo suđenje na Državnom natjecanju. Mladi vatrogasci iz Gornjeg Bazja, zajedno sa svojim voditeljima, ostvarili su povijesni uspjeh za vatrogastvo Općine Lukač. Do sada su jedini s tog područja ostvarili ovako značajan rezultat i dokazali kvalitetu svog rada. Želimo im puno uspjeha na daljnjim natjecanjima.