U BUDROVCU LUKAČKOM IZGRAĐEN DRUŠTVENI DOM

Nakon završetka postupka javne nabave, na kojoj je izabran najpovoljniji ponuditelj, počeli su radovi na izgradnji Društvenog doma u Budrovcu Lukačkom na kojem je ovih dana završena I faza od ukupne vrijednosti investicije od 2.200.000,00 kuna. Ukupna vrijednost I faze radova je 957.760,78 kuna, sa 400.000 kuna Projekt sufinancira Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU, a ostatak iznosa od 557.760,78 kuna osiguran je u Proračunu Općine Lukač. Već na proljeće Općina Lukač započeti će II fazu koja će u cijelosti biti financirana iz Proračuna Općine Lukač. Realizacijom ovog projekta osigurat će se bolji i kvalitetniji uvjeti rada za mnoge Udruge kako iz naselja Budrovac Lukački tako i iz ostalih naselja Općine Lukač, te će se poboljšati kvaliteta društvenog života cjelokupnog lokalnog stanovništva.