UDRUGA UMIROVLJENIKA OPĆINE LUKAČ USPJEŠNO PROVODI PROJEKT „ VESELA DRUŽINA 60 + „

Udruga umirovljenika Općine Lukač, pod vodstvom predsjednika Branka Videkovića, sklopila je Ugovor o financiranju provedbe projekta usmjerenog unapređenju kvalitete života starijih osoba putem organiziranih dnevnih aktivnosti u lokalnoj zajednici u okviru raspoloživih sredstava Državnog proračuna za 2018. godinu sa Ministarstvom za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, dobrena su sredstva u iznosu od 51.000,00 kuna. Za odobrena sredstva iz projekta udruga umirovljenika Općine Lukač u suradnji sa Općinom Lukač uspješno provodi radionice kulinarstva, kreativne radionice, izrade aranžmana i tjednih tjelovježbi. Također članovi udruge umirovljenika sudjelovali su 15. 10. 2018. godine na jednodnevnom izletu u Mariju Bistricu te 24. studenog 2018. na
izletu u Velikom Trojstvu. Općina Lukač kao partner na projektu, podržava aktivnosti uključivanja starijih i nemoćnih osoba u život zajednice, stoga će osigurati svu tehničku pomoć pri koordinaciji
i organiziranju navedenih aktivnosti projekta.