II. Mala Skupština DVD-a Gornje Bazje

U subotu, 5.1.2019. održana je II. Mala Skupština DVD-a Gornje Bazje. Svrha „Male Skupštine“ je aktivno uvođenje mladih vatrogasaca u rad društva, koji su najveća snaga DVD-a Gornje Bazje. Pripremu cijele Skupštine i samo vođenje iste odradila su djeca i mladež društva, uz svoje voditelje koji su vodili računa da se sve odradi prema pravilima struke. Nakon izbora radnih tijela Skupštine uslijedilo je podnošenje izvješća vatrogasnog podmlatka i mladeži. Istaknut je aktivan rad s natjecateljskim desetinama koje ostvaruju izvrsne rezultate na svim razinama, od natjecanja do vatrogasnih igrica.

Osim članova djece i mladeži DVD-a, Skupštini su prisustvovali članovi DVD-a Vukosavljevica, zamjenica predsjednika savjeta vatrogasne mladeži Virovitičko – podravske županije, članovi upravnog odbora DVD-a i roditelji djece i mladeži. Nakon radnog dijela Skupštine održan je prikladan domjenak za sve prisutne kao nagrada za sav trud i rad u protekloj godini.