KEREKESH TEATAR U GORNJEM BAZJU Najizvođenija hrvatska predstava “Dimnjačar” u subotu, 9. veljače

Općina Lukač organizira besplatnu kazališnu predstavu “Dimnjačar”, u izvedbi Kerekesh teatra, u subotu, 9. veljače u 18h u Društvenom domu u Gornjem Bazju. “Dimnjačar” je najizvođenija hrvatska predstava, koja je u zadnjih 25 godina odigrana više od 1280 puta. Dimnjačarske priče i dogodovštine ispričane jednostavnim jezikom jednostavnog čovjeka koji vrlo lako uspostavlja komunikaciju s auditorijem. Tako i protagonist ove monodrame, Ljubomir Kerekeš, neprestance mami iz gledateljstva salve smijeha, ne dopuštajući mu da se bar na čas odmori. Specifičan i simpatičan humor omogućuje mu i izravan odaziv, jer se dotiče eksplicitno i nekih lokalnih frustracija i osoba. Općina Lukač ovim putem poziva sve mještane Općine Lukač da se odazovu na besplatnu kazališnu predstavu.