Općina Lukač ususret Uskrsu podjelila pakete umirovljenicima slabijeg imovinskog stanja

Nakon što je temeljem Odluke načelnika Općine Lukač Đure Bukvića iz Proračuna Općine Lukač posljednjih desetak dana umirovljenicima sa područja Općine sa mirovinom do 1.500,00 kuna isplaćeno dvjestotinjak uskrsnica u iznosu od 200,00 kuna, načelnik Đuro Bukvić donio je i Odluku da se financira kupovina poklon paketa sa prehrambenim namirnicama koji su podijeljeni umirovljenicima lošijeg imovinskog stanja kako bi im se bar na ovaj način uljepšali Uskrsni blagdani. Podjelu paketa odradila je Udruga umirovljenika Općine Lukač.

Još jednom pozivamo umirovljenike koji još nisu podigli svoju uskrsnicu da se jave u Općinu Lukač, Lukač 50, svaki radni dan od 7,00 – 15,00 sati kako bi podigli svoju uskrsnicu.

Općina Lukač na čelu sa načelnikom Đurom Bukvićem još jednom je pokazala „ veliko srce „ za najosjetljiviju populaciju svojih mještana, u tom duhu, povodom najvećeg kršćanskog blagdana u ime Općine Lukač i svoje osobno ime svima koji ga slave, želim sretan i blagoslovljen Uskrs.