Održana konstituirajuća sjednica Vijeća srpske nacionalne manjine

Nakon provedenih izbora za članove Vijeća srpske nacionalne manjine u Općini Lukač 5. svibnja te objave konačnih rezultata izbora, načelnik općine Lukač Đuro Bukvić sazvao je konstituirajuću sjednicu Vijeća srpske nacionalne manjine u Općini Lukač, koja je održana jučer (petak) u prostorijama Općine Lukač.

U Vijeće su izabrani: Rade Krmar, Predrag Marković, Nedeljko Pajić, Nenad Marković, Zdravko Medić, Milan Trninić, Čedomir Zec, Mladen Zec, Petra Jović i Biljana Pajić. Nakon provedenog tajnog glasovanja za predsjednika Vijeća srpske nacionalne manjine u Općini Lukač izabran je Predrag Marković, a za potpredsjednika Rade Krmar. Načelnik Bukvić čestitao je novoizabranim vijećnicima te im poželio uspješan rad kao i nastavak dobre suradnje sa Općinom Lukač.