Vatrogasci DVD-a Gornje Bazje odlični na 23. županijskom vatrogasnom natjecanju za odrasle

U nedjelju 9.6.2019. godine održano je 23. Županijsko vatrogasno natjecanje odraslih u Kladarama. Vatrogasnu zajednicu općine Lukač predstavljalo je 6 ekipa u 4 kategorije. U kategoriji Žene „B“ nastupila je ekipa iz Dugog Sela Lukačkog , kojoj je ovo prvi nastup na županijskom natjecanju i općenito prva ekipa s područja Vatrogasne zajednice općine Lukač u kategoriji žene „B“. Zauzele su 6. mjesto. U kategoriji muški „B“ također nas je predstavljala ekipa iz Dugog Sela Lukačkog koja je zauzela 13. mjesto. U kategoriji žene „A“ nastupila je ekipa DVD-a Gornje Bazje i zauzela odlično 2. mjesto u svojoj kategoriji čime je osigurala plasman na državno vatrogasno natjecanje 2020. godine. U kategoriji muški „A“ nastupila je ekipa DVD Turanovac te osvojila 13. mjesto, ekipa Dugog Sela koja je osvojila 11. mjesto te ekipa Gornjeg Bazja koja je osvojila odlično 3. mjesto te će se pridružiti ženskoj ekipi na državnom natjecanju.