ZA BOLJU SIGURNOST MJEŠTANA U Lukaču započeli radovi na izgradnji nogostupa

Nakon provedenog postupka Javne nabave, kao najpovoljniji ponuditelj izabrana je tvrtka Prajo beton d.o.o. iz Virovitice te su započeli radovi na izgradnji nogostupa u naselju Lukač dužine cca 2000 metara. Ukupna vrijednost ugovorenih radova je 999.282 kuna. Kako je Općina Lukač navedeni projekt prijavila na natječaj Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije u okviru Programa održivog razvoja lokalne zajednice, za isti je odobreno 350.000 kuna koje će sufinancirati Ministarstvo, dok će ostatak od 649.282 kuna biti financirano iz proračuna Općine Lukač. Završetak radova očekuje se do kraja studenog, ali ako vremenski uvjeti dopuste, možda i prije. Provedbom navedenog projekta unaprijedit će se kvaliteta života i sigurnost mještana naselja Lukač.(www.icv.hr, Općina Lukač)