Program ZAŽELI – Projekt „ŽENE IZ LUKAČA ŽELE POSAO“ – Održan 2. sastanak Projektnog tima

Dana 23. rujna 2019. godine u 11.00 sati održan je drugi sastanak projektnog tima projekta „Žene iz Lukača žele posao“ u prostorijama Općine Lukač. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Tema sastanka bila je provedba projekta i sve aktivnosti vezane uz dosadašnju provedbu.

Voditeljica projekta Ana Gostimir i koordinatorica projekta Valerija Ivoš istaknule su da dosadašnje iskustvo gerontodomaćica na projektu „Žene iz Lukača žele posao“ , je zadovoljavajuće za žene ,a posebno za korisnike , koji se ne osjećaju više usamljeno i napušteno. Vrijednost projekta iznosi 1.223,640,90 kn, a trajati će ukupno 30 mjeseci. Cilj projekta je zapošljavanje 6 žena ciljanih skupina, koje će se brinuti kroz 24 mjeseca za krajnje korisnike s područja Općine Lukač. Sastanku su prisustvovali predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Virovitica, predstavnici Centra za socijalnu skrb Virovitica, voditeljica i koordinatorica projekta iz tvrtke DRAFT d.o.o. iz Pitomače.