Završeno rekonstruiranje i opremanje Sportskog doma u Turanovcu

Načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić predao je na korištenje i uporabu novouređeni Sportski dom predsjedniku Nogometnog kluba Turanovac Tomislavu Zalogaju. Nakon provedenog postupka jednostavne javne nabave kao najpovoljniji ponuditelj izabran je Zidarski obrt „ ŠKELJKA „ iz Brezika, ukupna vrijednost investicije je 544.008,10 kuna.

Općina Lukač Sportski dom prijavila je na natječaj Lokalne akcijske grupe „ Virovitički prsten „ – 2.1.1. „ Razvoj opće društvene infrastrukture u svrhu podizanja kvalitete života stanovnika LAG-a „ koja će sa 444.750,00 kuna sufinancirati navedeni projekt, dok će se razlika od 99.258,10 kuna financirati iz Proračuna Općine Lukač.

Prema riječima načelnika Bukvića, Općina će nastaviti sa ulaganjem u Sportske objekte na području Općine Lukač kako bi svi Nogometni klubovi kojih je na području Općine šest imali što bolje uvjete za sportska natjecanja i povratak mladih na nogometna igrališta.