DANI OPĆINE LUKAČ Slavonske Lole u Gornjem Bazju ispunile srca ljubitelja tamburaške glazbe

Povodom Dana općine Lukač, jučer (subota) je u Gornjem Bazju, pokraj stadiona Školski vrt, održan koncert jednog od najpopularnijih tamburaških sastava, Slavonskih Lola.

Bila je to zaista prekrasna večer, a lijepo vrijeme privuklo je velik broj posjetitelja, kako mještana općine Lukač, tako i onih iz bliže okolice. Veliki tamburaški hitovi poput “Sve je ona meni”, “Ledina”, “Kad procvatu jabuke”, “Moj bagreme” i “Duša bećarska” orili su se do dugo u noć.

Pod šatorom se tražilo mjesto više, a mnoštvo okupljenih uz ples i pjesmu, uživalo je u svježe pečenim kokicama i ukusnim langošicama. U sjajnim izvedbama Slavonskih Lola uživali su i načelnik općine Lukač Đuro Bukvić te predsjednik Općinskog vijeća Tomislav Živković.

Zavirite u fotogaleriju i pogledajte kako je bilo na jučerašnjem koncertu. (www.icv.hr, ts, foto: I. Bedeković)