Potpisan ugovor o energetskoj obnovi zgrade Općine i Društvenog doma u Lukaču

Nakon provedenog otvorenog postupka javne nabave male vrijednosti projekta “Energetska obnova zgrade Općine i Društvenog doma Lukač”, kao najpovoljniji ponuditelj izabrana je GRADBA d.o.o. iz Brezika. U prostorijama Općine Lukač načelnik Đuro Bukvić potpisao je Ugovor sa prokuristom GRADBE d.o.o. iz Brezika Goranom Bardićem. Ukupna vrijednost navedenih radova je 888.167 kuna, a navedeni projekt sufinanciran je sredstvima Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja u iznosu od 489.104 kuna te Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije sa iznosom od 237.729 kuna. Razlika od 161.333 kune bit će financirana iz Proračuna Općine Lukač, a početak radova očekuje se nakon održavanja Početne konferencije, dok je završetak planiran u roku 12 mjeseci od potpisivanja Ugovora. (www.icv.hr, Općina Lukač)