Dječji vrtić Bubamara Gornje Bazje dobio uporabnu Dozvolu

Kako je načelnik Đuro Bukvić i najavio Dječji vrtić Bubamara do kraja studenog dobio je uporabnu dozvolu. Završeni su građevinski radovi, koje je izvela tvrtka GRADBA d.o.o. iz Brezika. Vrtić će moći pohađati četrdesetero djece od navršene godine dana do polaska u osnovnu školu, a vrijednost investicije je 4.790.907 kuna. Izgradnja i opremanje dječjeg vrtića Gornje Bazje financirano je bespovratnim sredstvima Europske unije kroz Mjeru “Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima” i jedan je od 11 vrtića koji se grade na području Virovitičko-podravske županije.
Tijekom prosinca i siječnja obaviti će se sve pripremne radnje – a vrtić s radom počinje početkom veljače 2020. godine – rekao nam je načelnik općine Lukač Đuro Bukvić.