U Općini Lukač započela Mala škola

Općina Lukač u suradnji s Osnovnom školom Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje, već unazad 8 godina organizira predškolski odgoj. Tako i ove godine, četrnaestero djece krenulo je u predškolu gdje ih je dočekalo pregršt iznenađenja. Program će se realizirati u Područnoj školi Lukač, gdje će se kao i svake godine, mališani kroz crtanje, pisanje, brojanje, pjevanje, igranje i ostale aktivnosti s veseljem pripremati za prvi razred. Predškolce i njihove roditelje u Područnoj školi Lukač dočekali su načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić i ravnatelj Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića,Gornje Bazje Saša Topić, te im je načelnik uručio prigodne radne listove za igru i učenje.

Malu školu i ove godine u sto postotnom iznosu financira Općina Lukač. Općina Lukač financijski čvrsto stoji iza zadovoljavanja svih potreba „Male škole“ kao što je to činila i prethodnih sedam godina. Ovo je zadnja godina predškole jer iduću školsku godinu priprema djece za prvi razred Osnovne škole bili će u Dječjem vrtiću „Bubamara Gornje Bazje „ napomenuo je načelnik općine Lukač Đuro Bukvić.