Domagoj Turkalj osvojio 1. mjesto na jubilarnom 10. foto natječaju Ljepote općine Lukač

U sklopu božićne priredbe u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju obilježen je završetak 10. foto natječaja Ljepote općine Lukač. Na natječaju je sudjelovalo 16 učenika te je pristiglo oko 120 fotografija. Najbolja na ovom natječaju bila je fotografija osmaša Domagoja Turkalja koji je svojim foto objektivom zabilježio portret djevojke Ane. Drugo mjesto osvojio je Toni Ivanešić fotografirajući školu, a 3. mjesto pripalo je Luki Andrijaniću koji je fotografirao konje na Dravi. Selektor je i ove godine bio učitelj Oliver Bešić.

foto: O. Bešić

– Ljepote općine Lukač ušle su u tradiciju te je održan već 10. foto natječaj. I ove godine bio je velik odaziv, a vjerujem da će među tim učenicima danas, sutra biti onih koji će se fotografiranjem baviti profesionalno – rekao je Đuro Bukvić, načelnik Općine Lukač, koja je i ove godine bila generalni pokrovitelj natječaja. Načelnik Bukvić istaknuo je odličnu suradnju s osnovnom školom, a zahvalio je i roditeljima te svim nazočnima čestitao Božić i zaželio im sretnu i uspješnu 2020. godinu. (www.icv.hr, ob)