Odlični nastupi ekipa VZO Lukač na 10. Zimskom kupu u Pitomači

U subotu 25.1.2020. godine održan je 10. Zimski vatrogasni kup u organizaciji VZO Pitomača. Općinu Lukač odnosno Vatrogasnu zajednicu Općine Lukač predstavljalo je 7 ekipa u 3 kategorije
U muškoj “A” kategoriji ekipe DVD-a Gornje Bazje zauzele su 8. i 5. mjesto. U kategoriji ženske mladeži ekipa DVD-a Gornje Bazje zauzela je 3. mjesto, ekipa DVD-a Dugo Selo Lukačko zauzela je 2. mjesto. U kategoriji muške mladeži 1. ekipa DVD-a Gornje Bazje zauzela je 7. mjesto, ekipa DVD-a Dugo Selo Lukačko zauzela je 3. mjesto, a 2. ekipa DVD-a Gornje Bazje osvojila je 1. mjesto! I ovim nastupom ekipa s područja Vatrogasna zajednice općine Lukač pokazuju kontinuitet u radu i stalni napredak te samim time ne postoji bojazan za budućnost vatrogastva u našoj Općini.