OPĆINA LUKAČ – ENERGETSKA OBNOVA ZGRADE DRUŠTVENOG, VATROGASNOG I SPORTSKOGU DOMA DUGOM SELU LUKAČKOM

U prostorijama Općine Lukač načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić potpisao je Ugovor o izvođenju radova Energetske obnove zgrade Društvenog, Vatrogasnog i Sportskog doma u Dugom Selu Lukačkom sa ovlaštenom osobom tvrtke PROJECT X d.o.o. Stipom Iličićem. Nakon provedenog postupka Jednostavne javne nabave kao najpovoljniji ponuditelj izabrana je tvrtka PROJECT X d.o.o. iz Kapele Dvora, vrijednost navedenih radova iznosi 546.302,88 kuna. Početak radova koji se sastoje od demontaže i rušenja, zemljanih radova, zidarskih, armirano-betonskih, stolarskih, limarskih i svih ostalih potrebnih radova kao i izmjena stolarije ( prozora i vrata ) koji će se zamijeniti energetski učinkovitom pvc stolarijom je 2. ožujka 2020. godine, dok se završetak radova očekuje u ljetnim mjesecima, a najkasnije do 31. kolovoza 2020. godine. Nakon završetka radova Društveni dom će biti spreman za korištenje Udrugama i mještanima naselja Dugo Selo Lukačko, kao i svim ostalim Udrugama i stanovnicima Općine Lukač.