Obavijest – Izdavanje propusnica na području Općine Lukač

Poštovani,

obavještavamo mještane Općine Lukač da će se propusnice o napuštanju mjesta prebivališta i stalnog boravka za obavljanje vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja srbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština izdavati na način da se telefonskim putem ili e-malim podese zahtjev. Svi zahtjevi podneseni radnim danom u vremenu od 7-12h biti će obrađeni isti dan, svi ostali idući radni dan. Prilikom podnošenja zahtjeva svi podnositelji zahtjeva biti ćete obavješteni o vremenu kada mogu doći po isti u prostorije Općine Lukač.
Prilikom telefonskog podnošenja zahtjeva potrebno je navesti ime, prezime, OIB i razlog izdavanja propusnice. Prilikom prijave elektronskim putem potrebno ispuniti propusnicu koja se nalazi na stranicama Općine Lukač.

Brojevi mobitela na koji se predaje zahtjev za izdavanje propusnice:

Načelnik Stožera Civilne zaštite Josip Kučan: 099 31 55 702
Zamjenik načelnika Stožera Civilne zaštite Robert Teskera: 099 496 8313

E-mail adresa za slanje zahtjeva: stozerczopcinalukac@gmail.com

Propusnica – Općina Lukač