VAŽNA OBAVIJEST!

Zbog trenutne epidemiološke situacije u Hrvatskoj od osobitog je interesa zaštita zdravlja svih građana. U jeku borbe s epidemijom korona virusa osobito je važno vršiti preventivne aktivnosti s ciljem sprečavanja daljnjeg širenja virusa. Svjesni ozbiljnosti trenutne situacije, a uzevši u obzir potrebe stanovnika da nastave ispunjavati svoja prava i obveze bez potrebe dolaska u prostorije Općine Lukač.

Kako bismo im osigurali što višu razinu sigurnosti i zaštite u vezi sa širenjem korona (COVID-19) virusa, od 16.03.2020. uvodimo sljedeću preventivnu mjere za prevenciju širenja epidemije korona (COVID-19) virusa:

OD PONEDJELJKA, 16.03.2020., OGRANIČAVA SE RAD SA STRANKAMA

Pozivamo i apeliramo na sve stanovnike Općine Lukač i ostale poslovne subjekte da NE DOLAZE OSOBNO U PROSTORIJE OPĆINE LUKAČ ukoliko to nije krajnje nužno. Ukoliko postoji krajnje nužna potreba za dolaskom, neka se OBAVEZNO PRETHODNO NAJAVE telefonskim pozivom ili elektroničkom poštom.

Hvala Vam na razumijevanju
Čuvajte svoje zdravlje, ali i svih ostalih…

Općina Lukač
TEL:033/739-126
E¬-MAIL: opcina-lukac@opcina-lukac.hr

Sve daljnje obavijesti i informacije biti će dostupne na www.opcina-lukac.hr