Društveni dom u Budrovcu Lukačkom ušao u završnu fazu uređenja

Nakon provedenog postupka Jednostavne javne nabave za treću, a ujedno i završnu fazu uređenja okoliša, parkirališta i vanjske rasvjete na Društvenom domu u Budrovcu Lukačkom kao najpovoljniji ponuditelj izabrana je tvrtka PROJECT X d.o.o. iz Kapele Dvora, vrijednost navedenih radova iznosi 414.326,13 kuna.

Radovi na navedenom projektu obuhvaćaju zemljane radove, betonsko i armirano betonske radove, asfalterske, elektroinstalacijske te radove na vanjskoj rasvjeti. Završetak radova se očekuje do kraja kalendarske godine, ali ako to vremenski uvjeti dopuste i puno ranije, kažu iz Općine Lukač.

Projekt će se financirati iz Proračuna Općina Lukač za 2020. godinu u stopostotnom iznosu. Nakon završetka radova Društveni dom će biti spreman za korištenje Udrugama i mještanima naselja Budrovac Lukački, kao i svim ostalim Udrugama i stanovnicima Općine Lukač.