U Gornjem Bazju održana 33. sjednica Općinskog vijeća: Jednoglasno usvojene sve točke dnevnog reda

U četvrtak, 12. studenog, u Društvenom domu u Gornjem Bazju, održana je 33. sjednica Općinskog vijeća Općine Lukač. Sjednicu je sazvao predsjednik Općinskog vijeća Tomislav Živković. Načelnik općine Lukač Đuro Bukvić informirao je prisutne vijećnike o projektima koji su još u tijeku. Na jučerašnjoj je sjednici, između ostaloga, donesena Odluka o mjerama za sprječavanje nepropisnog odbacivanja otpada i mjerama za uklanjanje odbačenog otpada, Odluka o prekopima površina javne namjene, Odluka o Planu djelovanja Općine Lukač u području prirodnih nepogoda za 2021. godinu te Odluka o Strategiji upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Lukač za razdoblje od 2021. do 2027. godine. Sve točke dnevnog reda jednoglasno su usvojene, a sjednica je održana sukladno svim propisanim epidemiološkim mjerama. (www.icv.hr, ts)