Završena obnova Općinske zgrade i uređenje doma u Budrovcu Lukačkom, dok je pri kraju obnova onog u Terezinom Polju

Povoljne vremenske prilike tijekom jeseni omogućili su građevinarima uspješnije izvođenje radova na objektima u općini Lukač. Nakon izgradnje zgrade završeni su radovi na uređenju okoliša te asfaltiranje pristupnog puta i parkirališta u Budrovcu Lukačkom. Troškovi izgradnje uređenja i opremanje doma iznosilo je 1.644.000 kuna, od čega je 400.000 kuna sufinanciralo Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU, dok je ostatak iznosa osiguran iz Proračuna Općine Lukač.

Završena je i energetska obnova Općinske zgrade i Sportskog doma u Lukaču, koji je većim dijelom sufinanciran iz fondova i sredstvima Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU. U Terezinom Polju su pri kraju radovi na energetskoj obnovi mjesnog doma, koji bi trebali biti završeni početkom idućeg tjedna. (www.icv.hr, mš)