Isplata Božićnice umirovljenicima u Općini Lukač

Odlukom načelnika Općine Lukač Đure Bukvića i ove godine osigurana su sredstva za isplatu Božićnica umirovljenicima sa područja Općine Lukač. Isplata će započeti u ponedjeljak 7.12.2020. godine od 10,00 sati u prostorijama Općine Lukač u Lukaču svim umirovljenicima sa područja Općine Lukač čija mirovina iznosi do 2.000,00 kuna.

Božićnica u iznosu od 400,00 kuna isplaćivat će se umirovljenicima svaki radni dan od 8,00 do 14,00 sati, molimo sve umirovljenike da ponesu zadnji odrezak od mirovine i osobnu iskaznicu. Zbog trenutne epidemiološke situacije potrebno je izbjegavati nepotrebne kontakte i okupljanje i pridržavati se trenutnih epidemioloških mjera.

Općina je osigurala dezinfekcijska sredstva, te mjerenje tjelesne temperature, a napominjemo da je obavezno korištenje zaštitnih maski. Ukoliko imate određene simptome, molimo Vas da ne dolazite, vaša Božićnica će Vas „ čekati „ ukoliko je potrebno i do kraja kalendarske godine. Držimo se mjera i budimo odgovorni prema sebi i drugima!