Općina Lukač i ove godine dijeli poklone za Sv. Nikolu

Odlukom načelnika Općine Lukač Đure Bukvića i ove godine osigurana su sredstva za kupovinu poklona za „ mališane „ od rođenja pa do 15- te godine sa područja Općine Lukač. S obzirom na epidemiološku situaciju, podjela poklona nije moguća na način kako smo to organizirali prethodnih godina.

Zbog zabrane javnih okupljanja, pokloni koje je osigurala Općina Lukač u suradnji s Osnovnom školom I.G. Kovačića iz Gornjeg Bazja te Dječjim vrtićem „ Bubamara „ Gornje Bazje bit će podijeljeni u školama i vrtiću na području Općine Lukač. Da djeca koja ne idu ni u vrtić, ni u školu, niti pohađaju program predškolskog odgoja, te djeca iz Mjesnog odbora Brezik ne bi ostala zakinuta za poklon, molimo njihove roditelje da njihove poklone preuzmu u svojoj područnoj školi ili matičnoj od ponedjeljka do petka odnosno od 7. do 11. prosinaca 2020. godine, izuzev naselja Brezik gdje će članovi Mjesnog odbora poklone dostaviti na kućnu adresu.

Skip to content