Prikupljanje pomoći za nastradale u Petrinji i Sisačkoj biskupiji

Sve što donirate nekome će pomoći!

Draga braćo i sestre, poštovani župljani svi smo danas svjedoci što se dogodilo u Petrinji i koliko su ljudi nastradali u današnjem razornom potresu koji ih je ostavio bez krova nad glavom. Ovim putem Vas molim i pozivam da se uključite u akciju našeg župnog caritasa i da prikupimo što više hrane, posteljine, robe i ostalih stvari koje bi ljudima koji su ostali bez krova nad glavom mogli pomoći. Također možete dati i svoje novčane priloge pomoći za koje ćete dobiti potvrde da ste uplatili.

Novac možete uplatiti i na račun župe samo nakon uplate javite župniku na broj telefona 739 160

IBAN ŽUPE: HR9523600001101382735 samo naznačite da je za caritas

AKCIJA PRIKUPLJANJA NAMIRNICA, HIGIJENSKIH POTREPŠTINA, DEKA, JASTUKA, VODE, NOVCA I STVARI ZA KUĆANSTVO POČINJE OD DANAS I TRAJE DO 31.12. SVE STVARI MOŽETE DONIJETI U LUKAČ U VREMENU OD 17.00 DO 19.00 SATI.

Molim i ljude dobre volje koji bi to mogli na Novu Godinu u pratnji župnika prevesti do sjedišta caritasa Sisačke biskupije koja će stvari rasporedit najpotrebnijima.

Braćo i sestre, pomozimo ljudima koji su u potrebi! Uključimo se u ovu akciju i pokažimo svoje veliko srce. Sve što darujete nekome će pomoći. Nemojte se oglušiti na ovaj apel, nego sudjelujmo u njemu i pomozimo ljudima. Podijelite ovu objavu da je što više ljudi vidi i da se uključe u akciju. Hvala Vam! Sve što donirate nekome će pomoći!

Za sve dodatne informacije župnik vam stoji na raspolaganju!