U tijeku je unutrašnja adaptacija Društvenog doma u Terezinom Polju vrijedna više od pola milijuna kuna

Prošle godine završena je energetska obnova Društvenog doma u Terezinom Polju, a u tijeku su radovi na unutrašnjoj adaptaciji zgrade. Vrijednost radova iznosi 554.836,31 kunu. Općina Lukač navedene radove prijavila je kao projekt na Javni poziv Ministarstva regionalnog razvoja i Fondova Europske unije kroz mjeru “Održivi razvoj lokalne zajednice”. U Općini očekuju pozitivnu odluku Ministarstva. Tako bi jedan dio radova bio sufinanciran i sredstvima ministarstva, dok će ostatak biti financiran iz proračuna Općine Lukač za 2021. godinu.

Nakon provedenog postupka jednostavne javne nabave kao najpovoljniji ponuditelj izabrana je firma Kunkić d.o.o. iz Virovitice, a stručni nadzor provodi VTC Projekt iz Virovitice. Radovi trebaju biti završeni do kraja travnja ove godine. (www.icv.hr, mš; foto: M. Šolc)