U tijeku radovi na uređenju Društvenog doma u Terezinom Polju

Zimus je završena energetska obnova Društvenog doma u Terezinom Polju. U drugoj fazi, koja je počela prije tridesetak dana, u tijeku su radovi na unutrašnjoj adaptaciji zgrade. Vrijednost radova iznosi 554.836,31 kunu. Nedavno je Općini Lukač odobren projekt “Adaptacije unutrašnjosti zgrade Društvenog doma Terezino Polje” prijavljen na Javni poziv Ministarstva regionalnog razvoja i Fondova Europske unije kroz mjeru “Održivi razvoj lokalne zajednice” u iznosu od 250.000 kuna. Ostatak će biti financiran iz proračuna Općine Lukač za 2021. godinu. Radove na adaptaciji Društvenog doma izvodi firma Kunkić d.o.o. iz Virovitice, a trebali bi biti završeni do kraja travnja ove godine. Kako bi se upoznao s tijekom radova, gradilište je obišao načelnik općine Lukač Đuro Bukvić. (www.icv.hr, mš; foto: M. Šolc)