Pri kraju uređenje parkirališta kod groblja u Gornjem Bazju

Pri kraju je još jedan za mještane Gornjeg Bazja izuzetno vrijedan projekt. Riječ je o uređenju parkirališta kod mjesnog groblja. Kako na tom području nije bilo adekvatnog prostora za parkiranje većeg broja automobila, Općina Lukač odlučila je financirati uređenje i asfaltiranje parkirališta. Projekt je vrijedan 419 tisuća kuna i u potpunosti se financira iz općinskog proračuna, a radove izvodi tvrtka Ceste d.d. Bjelovar. Parkiralište će uskoro biti gotovo, preostalo je još iscrtavanje linija na novim parkirališnim mjestima. Tijekom današnjeg (srijeda) obilaska investicija na području općine, novo parkiralište obišao je načelnik Đuro Bukvić u pratnji saborskih zastupnika Josipa Đakića i Vesne Bedeković, župana Virovitičko-podravskog Igora Androvića i njegovog zamjenika Marija Klementa te županijskog pročelnika za gospodarstvo i poljoprivredu Bojana Mijoka. (www.icv.hr)

Foto: K. Toplak